Hnutí PRO! Ústí povede do komunálních voleb Martin Hausenblas

Martin HausenblasÚstí nad Labem – Lídrem hnutí PRO! Ústí byl zvolen Martin Hausenblas, ústecký podnikatel a filantrop.

Členové hnutí PRO! Ústí jednomyslně rozhodli o lídrovi pro komunální volby. Stal se jím jednačtyřicetiletý Martin Hausenblas, ústecký podnikatel a filantrop.

„Pan Hausenblas je osobností s velkými zkušenostmi, vysokým morálním kreditem a jasnou vizí pro město Ústí nad Labem. Věříme, že bude dobrým kandidátem na post primátora,“ uvedla Jana Bohuňková, tisková mluvčí hnutí.

„Mou vizí je město, kde se dobře žije udržitelným způsobem,“ uvedl Martin Hausenblas na dnešní tiskové konferenci a vzápětí nastínil první kroky, které by jako primátor rád uvedl do praxe. „Otevřeme úřad lidem, přizpůsobíme úřední hodiny, otevřeme kancelář primátora – není možné zamykat dveře před obyvateli města a nenaslouchat jejich problémům.“

Volebním tématem Martina Hausenblase je vyvolání referenda o nulové toleranci hazardu v Ústí nad Labem. „Je třeba, aby se k této otázce vyjádřila celá ústecká veřejnost. Zasadíme se o to, aby bylo v našem městě toto referendum zorganizováno.“

Mezi další okamžité kroky řadí Martin Hausenblas zveřejňování zakázek, nabídek a veškerých smluv na webových stránkách města, zahájení intenzivní spolupráce s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně a návrat bývalého Činoherního studia do budovy divadla na Střekově.

Přílohou této tiskové zprávy je stručný životopis Martina Hausenblase.

Další informace rádi poskytneme na uvedených kontaktech. Vize pro devět tematických oblastí naleznete na stránkách hnutí www.pro-usti.cz.

S přáním příjemného dne
Bc. Jana Bohuňková, tisková mluvčí
t: +420 602 631 140, e: janina.bohunkova@gmail.com