Archiv

Zde naleznete základní informace o naší kampani před komunálními volbami včetně odkazů na financování a vyúčtování kampaně :

Název a forma kandidátní listiny

Zvolili jsme si název PRO! Ústí. Jsme platformou lidí, které spojuje jediný cíl, aby Ústí nad Labem bylo město, kde se dobře žije udržitelným způsobem. Tvoříme sdružení složené z nezávislých kandidátů, členů Strany zelených,  České pirátské strany a Starostů a nezávislých. Základní důvody a motivaci, proč jsme se rozhodli kandidovat, naleznete v našem manifestu.

Dárcovství a finanční podpora

Podpořit kampaň Pro! Ústí můžete peněžním darem, a to prostřednictvím transparentního účtu : 2900580687/2010. Ten zřídila Strana Zelených, jež je součástí platformy PRO! Ústí sdružující nezávislé kandidáty, členy Strany Zelených, České pirátské strany a Starostů a nezávislých. Strana Zelených v této oblasti poskytla technické i odborné zázemí a také garantuje, že všechny příspěvky směřované na číslo tohoto účtu budou použity výhradně na volební kampaň PRO! Ústí.

Link na dárcovský web, skrze který můžete pohodlně darovat finance, je zde: http://bit.ly/pro-usti-dary

Výdaje jsou rovněž pod kontrolou. Všechny příjmy chodí na výše uvedený kampaňový účet u Fio banky, od příjmů a výdajů ostatních organizací se liší specifickým symbolem (2014103). Účet naleznete zde : http://bit.ly/pro-usti-ucetPro případ, že se některá z plateb či darů neobjeví na předchozím odkazu, je to pravděpodobně, že nemá přiřazen správný specifický symbol. Proto máme i bilanci, kde je vše promítnuto : http://bit.ly/pro-usti-bilance . Naše kampaň a výdaje na ní tedy je a bude zcela transparentní, stejnou míru transparentnosti budeme v případě úspěchu prosazovat také ve fungování města!